Samochód. Biwak. Spływ kajakiem. Napad na kiosk. Potrzebujesz pewności, że przenośne źródło światła Cię nie zawiedzie!  Latarki, które tu znajdziesz to zbiór najlepszych cech:

  • świecą diodami LED mocy firmy CREE- producenta  najwyżej cenionych świecących diod dużej mocy w profesjonalnym oświetleniu przenośnym- również militarnym;
  • są zasilane akumulatorami 18650 litowo- polimerowymi. Precyzyjnie dobrany zapas energii, moc diody i możliwość wyboru trybu pracy, pozwalają na wielogodzinne używanie latarki. Masz też możliwość błyskawicznej wymiany ogniw na zapasowe. Ogniwa Li-Po  wykazują minimalne samorozładowanie, dzięki czemu nie zaskoczą Cię wyładowane baterie. Doładujesz je z dołączonej ładowarki sieciowej, albo samochodowej 12/24V.
  • konstrukcja mechaniczna dobrana jest perfekcyjnie do pełnienia właściwych funkcji... Szperacz z zoomem  został wykonany z twardego aluminium magnezowego - takiego jak felgi samochodowe i ramy rowerów. Latarka nagłowna - z lekkiego tworzywa sztucznego, które jest odporne na uderzenia. Wszystkie latarki  są odporne też na chlapnięcia wodą i na pył.

Szczegóły znajdziecie Państwo w opisie przedmiotów, ale jeżeli chcielibyście porozmawiać o latarkach, prosimy o kontakt na Facebooku: https://www.facebook.com/idealed.eu/

Latarka długopisowa mini Latarka długopisowa mini Latarka długopisowa mini
Producent: IdeaLed
19,90 zł
szt.
Latarka LED ZOOM 10W - szperacz Latarka LED ZOOM 10W - szperacz Latarka LED ZOOM 10W - szperacz
Producent: IdeaLed
125,00 zł
szt.
Latarka LED ZOOM 3W + uchwyt rowerowy Latarka LED ZOOM 3W + uchwyt rowerowy Latarka LED ZOOM 3W + uchwyt rowerowy
Producent: IdeaLed
45,00 zł
szt.
Latarka na głowę LED ZOOM 10W Latarka na głowę LED ZOOM 10W
Producent: IdeaLed
87,00 zł
szt.
Latarka długopisowa mini - karton Latarka długopisowa mini - karton
Producent: ProVero
192,00 zł
zestaw
Ładowarka samochodowa do latarek Ładowarka samochodowa do latarek
Producent: IdeaLed
3,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl