Samochód. Biwak. Spływ kajakiem. Napad na kiosk. Potrzebujesz pewności, ze przenośne źródło światła Cię nie zawiedzie?  Jesteś w dobrym miejscu! Latarki, które tu znajdziesz to zbiór najlepszych cech:

   # świecą diodami LED mocy firmy CREE- producenta  najlepiej uznanych diod  w profesjonalnym oświetleniu przenośnym- również militarnym;

  # są zasilane akumulatorami 18650 litowo- polimerowymi. Precyzyjnie dobrany zapas energii, moc diody i możliwość wyboru trybu pracy, pozwalają na wielogodzinne używanie latarki. Masz też możliwość błyskawicznej wymiany ogniw na zapasowe. Ogniwa Li-Po  wykazują minimalne samorozładowanie, dzięki czemu nie zaskoczą Cię wyładowane baterie. Doładujesz je z dołączonej ładowarki sieciowej, albo samochodowej 12/24V.

  # konstrukcja mechaniczna dobrana jest perfekcyjnie do pełnienia właściwych funkcji... Szperacz z zoomem  został wykonany z twardego aluminium magnezowego - takiego jak felgi samochodowe i ramy rowerów. Latarka nagłowna - z lekkiego tworzywa sztucznego, które jest odporne na uderzenia. Wszystkie latarki  są odporne też na chlapnięcia wodą i na pył.

Szczegóły znajdziecie w opisie przedmiotów, ale jeżeli chcielibyście porozmawiać o latarkach, prosimy o kontakt na Facebooku: https://www.facebook.com/idealed.eu/

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl